2018. január 28. - Évközi 4. vasárnap

Érvényesség:
vas., 2018-01-28 - pén., 2018-02-02

,,A sötétségben lakó népre nagy fényesség áradt,
és világosságot láttak, akik a halál szomorú földjén éltek.”
  1. Csütörtökön (febr. 1-én) az esti 5 órás misét és utána a rövid
    szentségimádást a hivatásokért ajánljuk fel a donneri templomban.
  2. Rajzpályázatot hirdettek óvodás és iskolás korú gyerekeknek, a 2018-as Házasság Hete kapcsán, „Kedvenc élményem a családommal” címmel.     Leadási határidő: február 2. Részletek a faliújságra kihelyezett plakáton találhatók.
  3. Pénteken – első péntek lévén – 16 órától gyónási lehetőség lesz a Szent Kereszt templomban.
  4. Szintén pénteken (02.02.), Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén,
    a januári elhunytakért és a Rózsafüzér Társulat élő és elhunyt tagjaiért ajánljuk fel az esti 5 órás szentmisét.
  5. Jövő vasárnap (02.04.) délután 4 órára az óvodásokat hittanfoglalkozásra várjuk a plébániára (Kaposvár, Bartók B. u. 13.).
  6. Vasárnap esténként a szentmise után dicsőítésre hívjuk a kedves testvéreket a donneri templomba. Szeretettel várunk mindenkit, kapcsolódjanak be!
  7. A ma esti (vasárnap, 01. 28.) szentmise gitáros lesz a donneri templomban.
  8. A kaposvári Katolikus Iskola szeretettel hívja és várja a leendő első osztályosokat és szüleiket a farsangi játszóházba 2018. február 2-án, pénteken 17:00 órai kezdettel. Helyszín: Katolikus Gimnázium és Általános Iskola ebédlője. Cím: Kaposvár, Zárda u. 2.
  9. Az Egyházmegyei ifjúsági találkozóra, Balatonszemesre a gyermekekkel február 3-án, szombaton fél 9-kor indul csapatunk, a donneri templomtól.
  10. Most vasárnap (jan. 28.) a kaposvári Szent Kereszt templomból közvetítjük a szentmisét. A Kapos TV-n és a Somogy TV-n is du. 5-kor lesz az adás. Az ismétlés hétfőn du. 5-kor látható a Somogy TV-n.         Youtube: somogyimise

Korábbi hirdetéseink ezen az oldalon megtekinthetőek.