Kedves Látogató!

Sok szeretetettel köszöntöm plébániánk honlapján! Kérem, tekintsen bele plébániánk életébe és jöjjön el közösségi alkalmainkra, ahol sok szeretettel várom munkatársaimmal. A videókból talán látszik: érdemes hozzánk betérni! Remélem, hogy hamarosan személyesen is megismerkedhetünk. Addig is imádkozzuk együtt ezt a kis imádságot latinul vagy magyarul: Totus Tuus ego sum et omnia mea Tua sunt. Accipio Te in mea omnia. Praebe mihi cor Tuum, Maria. Egészen a Tiéd vagyok és mindenem a Tiéd. Befogadlak mindenembe. Add nekem a szívedet, Mária.
(Montforti Grignion Szent Lajos imája)
Plébániáink a Szent Kereszt és Szűz Mária nevét viselik. Hozzánk tartoznak Kaposvár-Donner városrész, Kaposszerdahely, Tókaj, Szenna, Patca, Zselickisfalud és Szilvásszentmárton települések. Hozza Isten mihozzánk!
    Nyéky Kálmán

plébános atya